Меню сайта
Головна » 2012 » Май » 14 » Кубок Чорного моря
Кубок Чорного моря
23:54

12-13 травня в Южному на Одещині пройшов вже традиційний турнір з веслування на байдарках і каное, а також човнах-драконах - «Кубок Чорного моря», в якому взяли участь спортсмени з України, Росії, Молдови, Білорусі.

Змагання з веслування на байдарках і каное проходили в одиночках та двійках на дистанціях 200 та 2000м. Львівщину представляли четверо спортсменів і  всі повернулись з медалями різного ґатунку. Гарна погода в перший день змагань дозволила учасникам показати найкращі результати. Так, Євген Баллод став переможцем змагань в байдарці-одиночці на 200м у віковій групі 45-49років. Він зі своїм напарником Андрієм Луциком в двійці завоювали срібні нагороди в двійці на 200м. Компанію на п"єдесталі їм склав ще один львівський байдарочник Мирослав Яремчук – бронзова нагорода у в двійці з О.Нагуляком з Черкас. Єдиний львівський каноїст Ігор Гілета зайняв шосте місце в одиночці на 200м.

Весь другий день змагань був присвячений перегонам на човнах "Драконах". Драгонботи «прийшли» з Китаю. В Азії вони традиційно популярні, і тамтешні спортсмени, як і раніше фаворити світових стартів. Але вже близько 10 років човен, прикрашений головою дракона, з 20-ма веслярами на борту (по 10 зліва і справа), популярний і на слов'янських теренах. Ось в такому човні вже й Ігор Гілета здобув бронзову нагороду в складі дніпропетровського екіпажу.

Просмотров: 701 | Добавил: Prezident | Рейтинг: 0.0/0 |