У суботу, 11 грудня, в Палаці культури ім. Г.Хоткевича Львівська обласна асоціація ветеранів спорту спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласним центром «Спорт для всіх» проводять реквієм пам’яті померлих ветеранів спорту Львівщини.
Про це повідомляє прес-служба управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА.

У програмі: Поминальна молитва у виконанні Львівської державної хорової капели «Дударик», концерт за участю творчих та спортивних колективів, відвідання могил ветеранів спорту Львівщини. Початок реквієму о 12 годині

Просмотров: 558 | Дата: 05.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Додати коментар(0)

Оголошується конкурс фотографії на тематику «Одна мить з життя веслувальника».
Веслування на байдарках і каное – це не лише тренувальний процес та змагання, а це й окремі моменти фотоспалахів.
Прийміть участь у нашому конкурсі! Поділіться своїм баченням цього чудового виду спорту. Пришліть фотографію, яка стосується веслувального спорту і виграйте можливість бути надрукованими у веслувальному фотоальманасі (фотоальманах буде виданий до 55–річчя веслування на Львівщині) та спеціальний приз.
Конкурсне завдання: на фотографіях можуть бути зображені веслувальники під час тренувань або змагань, моменти на березі, пейзажі озера або річки, смішні моменти з життя веслувальників, тощо.
Повний простір для творчості!

Конкурс фотографії проводиться у два етапи:
З 1 по 31 грудня 2010 року – прийом фотографій;
З 1 по 31 січня 2011 року – визначення переможців конкурсу.
Публікація підсумків конкурсу на сайті федерації веслування Л ... Читати дальше »
Просмотров: 811 | Дата: 25.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Додати коментар(1)

Цим вихідними пройшли ветеранські перегони в Херсоні. Абсолютним переможцем повернувся до Львова Андрій Луцик! Також золото з Херсону привіз його напарник по двійці Мирослав Яремчук. ВІТАЄМО!
Просмотров: 574 | Дата: 18.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Додати коментар(0)

7 жовтня виповнилось 80 років "батькові" львівського веслування Заслуженому тренеру України Анатолію Павловичу Дідуху! Читайте статтю Наталії Івасик./Didyx_A.doc
Просмотров: 864 | Дата: 11.10.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Додати коментар(1)

8-9 жовтня 2010 р на озері Наварія відбудуться святкові заходи з нагоди 80-річчя Заслуженого тренера України Дідуха Анатолія Павловича! В програмі: змагання серед діючих спортсменів та заїзди ветеранів. Запрошуємо всіх на свято.
Додаткова інформація за тел: 067 340 41 61
Просмотров: 587 | Дата: 27.09.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Додати коментар(0)

В Ковелі (Волинська обл) пройшли ХХVI міжнародні змагання "День машинобудівника". Традиційно в цих перегонах присутні заїзди ветеранів. Цьогорічні змагання відзначились серйозним протистоянням українських та білоруських майстрів веслування. В байдарці серед чоловіків переміг ровенчанин Руслан Копанюк, другим та третім призерами стали львів"яни Андрій Луцик та Володимир Милян. Серед каноїстів переможцями тиа призерами стали МСМК Микола Попович (Луцьк) та Камлочук Леонід (Рівненська обл.), Романович Микола (Волинська обл.) та Тіхонов Дмитро (Пінськ, Білорусь). Серед жінок перемогла знаменита ковельська веслувальниця, нині тренер СДЮШОР "Ніка-Сільмаш" Зарембська Валентина. Друге місце посіла не менш відома львів"янка, бронзова призерка цьогорічного Чемпіонату Світу серед ветеранів, Наталя Івасик. Третє місце посіла Світлана Проніна (тренер СДЮШОР "Ніка-Сільмаш"). Цьогорічні змагання в Ковелі знову прошли на високому організаційному рівні, що було відмічено всіма учасниками перегонів. ... Читати дальше »
Просмотров: 649 | Дата: 27.09.2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Додати коментар(0)

В польському місті Познань відбувся чемпіонат Світу серед ветеранів. Загалом представники України виступили не зовсім вдало - лише 1 срібло та 4 бронзи. Дві бронзові медалі привезла до Львова Наталя Івасик. На дистанціях 500м та 2000м в одиночці вона зуміла піднятись на п"єдестал. До речі, майже двадцять років тому Наталя Івасик завоювала золото Чемпіонату Європи серед юніорів.
Просмотров: 717 | Дата: 19.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Додати коментар(0)

Шановні ветерани веслування !

Федерація веслування на байдарках та каное Львівщини та Львівський Клуб ветеранів веслування

мають честь запросити Вас прийняти участь у

VІ МІЖНАРОДНІЙ РЕГАТІ ВЕТЕРАНІВ ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

... Читати дальше »

Просмотров: 796 | Дата: 08.08.2010 | Рейтинг: 5.0/1 | Додати коментар(0)

Львівські ветерани завершують підготовку до Чемпіонату Світу Майстрів, що відбудеться за кілька днів у Познані. Запрошення від організаторів змагань (Польської федерації каное) отримали: Андрій Луцик, Мирон Яремчук, Наталя Івасик, Володимир Милян, Юрій Босюк, Юрій Рожков. Виїзд львівської делегації планується на 12 серпня.
Просмотров: 500 | Дата: 05.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Додати коментар(0)

З"явилась інформація про проведення ICF Canoe Sprint Masters Championships. Познань (Польща) 14-15 серпня 2010р. Попередні заявки необхідно подати в оргкомітет до 30 травня. Більше інформації можна отримати за телефоном 067 340 41 61 або на http://www.tverkayak.info/news/menunews.html

Просмотров: 834 | Дата: 04.05.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Додати коментар(0)