Суббота, 20.04.2024, 04:01
Клуб ветеранів веслування Львівщини
Мої вітання Гость | RSS
Меню сайта
Головна » 2009 » Июль » 12 » Вітаємо! ІІІ місце львівської команди на Всеукраїнських Іграх ветеранів спорту.
Вітаємо! ІІІ місце львівської команди на Всеукраїнських Іграх ветеранів спорту.
18:12
ІІІ Всеукраїнські ігри ветеранів спорту
проходили на Дніпропетровському веслувальному каналі паралельно з дорослим Чемпіонатом України.
неодноразовий призер Чемпіонатів Європи та Кубків Світу, а сьогодні тренер
збірної команди України Роман Бундз. Золото також виборола Наталя Івасик (в минулому чемпіонка Європи серед юніорів, сьогодні доцент кафедри фізичної реабілітації Львівського університету фізкультури). Призерами
стали: Ігор Слівінський (К-1 200м), Оксана Заліско,
Ірина Кіндзера та Ольга Стадник (всі К-200м та К-1500м). Щоб розширити программу змагань, були проведені заїзди в програмі
Чемпіонату Федерації Каное України – в командних човнах на дистанції 200м.
Цього року Федерація Каное України переплюнула наше Міністерство – на відміну
від останнього, переможці та призери чемпіонату були нагороджені не тільки
грамотами, а й медалями. Криза, як бачимо торкається тільки державних структур. Призерами чемпіонату Федерації Каное
України в байдарці-двійці стали Володимир Милян та Ігор Слівінський, вони ж разом зі своїми напарниками із Запоріжжя та Харкова також стали бронзовими призерами в четвірці. Срібними призерами стала львівська четвірка дівчат
Кіндзера-Заліско-Стадник-Івасик, і Івасик-Кіндзера також завоювали срібло у двійці на 200м
Як ми вже звикли, змагання серед ветеранів відбулися не без скандалу. Наші гості з Молдавії та Росії поїхали додому без нагород. Їх чомусь запустили поза конкурсом. Прикро, проїхавши не одну сотню кілометрів, повернутись додому «не солоно хлебавши». Відгуки іноземців були категоричними – бажання їхати в Київ (пригадайте минулорічний «Золотий Дракон») та в Дніпропетровськ відпало. Єдиним шансом залишилась непогано розрекламована Львівська регата ветеранів.
Просмотров: 1349 | Добавил: Оксана | Рейтинг: 5.0/5 |