Четверг, 21.09.2017, 09:40
Клуб ветеранів веслування Львівщини
Мої вітання Гость | RSS
Меню сайта
Головна » 2012 » Сентябрь » 13 » Міжнародна регата ветанів веслування
Міжнародна регата ветанів веслування
12:01

8-9 вересня в Наварії пройшла VIII-ма міжнародна регата ветеранів веслування. Цьогорічні змагання відзначились великою кількістю країн учасниць: США, Німеччина, Росія. Україну представляли ветерани Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Черкаської, Рівненської, Волинської, Тернопільської областей та м.Києва. Також визначною була участь чотирьох (!) цьогорічних чемпіонів світу серед ветеранів: Євген Баллод (Сокільники, Львівська обл.), Андрій Луцик (м.Львів), Валерій Носовець (м.Київ) та Олексій Нагуляк (м.Черкаси) як і на Чемпіонаті Світу в Німеччині зібрали цілу низку медалей різного гатунку. Дуже цікава боротьба розгорнулась саме у вікових групах 40-44р., де в байдарці-одиночці перемогу здобув Олексій Нагуляк. У групі 45-49р. беззаперечно переміг Євген Баллод. Чемпіони світу Баллод-Носовець були сильнішими і в заїзді К-2, хоча дуже серйозну конкуренцію їм склали Милян-Слівінський. За традицією найцікавішими виявились заїзди байдарок-четвірок, каное-четвірок та сімейних двійок. 

Переможці і призери змагань:

К-1 200 м чоловіки 35-39 років                                                     

1 Юзюк Владислав               1975        Тернопіль            0,42
2 Шургот Ростислав             1973        Івано-Франківськ      0,43
3 Шалов Олексій    1975        Млинів  0,46
К-1 200м чоловіки 40-44 років                                                      
1 Нагуляк Олексій 1968        Черкаси    0,39
2 Луцик Андрій    1970        Львів      0,41
3 Меньо Ігор           1972        Львів      0,50
С-1 200м чоловіки 40-44 років                                                      
1 Редько Ярослав  1970        Наварія 0,51
2 Смірнов Віктор   1970        Бурштин    0,52
3 Крисюк Олег       1968        Калуш   0,57
К-1 200м чоловіки 45-49 років  
1 Баллод Євген       1967        Львів.обл   0,37
2 Носовець Валерій   1963        Київ        0,38
3 Милян Володимир    1966        Львів.обл   0,39
С-1 200м чоловіки 45-49 років                                                      
1 Герцик Юрій       1966        Львів       0,46
2 Дацко Богдан      1966        Львів.обл      0,49
3 Лабунський Андрій 1963        Хмельницький    0,50
К-1 200м чоловіки 50-54 років                                                      
1 Романюк Григорій              Львів      0,55
2 Артем"єв Олександр                       0,56
3 Бондарєв Андрій               Львів      1,05
С-1 200м чоловіки 50-54 років                                                      
1 Гілета Ігор         1962        Львів.обл 0,53
2 Заїка Василь        1958        Львів      0,57

К-1 200м жінки 50-54 років                                                           
1 Стадник Оля                                1,03
К-1 200м чоловіки 55 років і старші                                                            
1 Уразовський Борис           1947        Івано-Франківськ               1,00
К-2 200м чоловіки 35-39 років                                                      
1 Шургот Ростислав 1973        Івано-Франківськ               0,44
  Грецький Ігор     1974        Івано-Франківськ              
К-2 200м чоловіки 40-44 років                                                      
1 Нагуляк Олексій 1968        Черкаси   0,41
Яремчук Мирослав 1970        Львів     
2 Луцик Андрій     1970        Львів     0,42,2
 Меньо Ігор       1972        Львів    
3 Касюк Микола    1971        Івано-Франківськ 0,44
  Батюженко Руслан 1971        Івано-Франківськ              
С-2 200м чоловіки 40-44 років  
1 Редько Ярослав  1970        Наварія 0,49
Задорожний Роман 1968        Львів     
2 Смірнов Віктор   1970        Бурштин       0,51
  Крисюк Олег     1968        Калуш  
К-2 200м чоловіки 45-49 років 
1 Баллод Євген       1967        Львів       0,38
 Носовець Валерій    1963        Київ       
2 Милян Володимир     1966        Львів      0,39
Слівінський Ігор 1967        Добротвір           
3 Смігоровський Ігор  1967        Івано-Франківськ 0,48
Швець Ігор          1967        Москва                 
К-2 200м чоловіки 50-54 років                                                      
1 Артем"єв Олександр                                0,45
  Романюк Григорій                                          
2 Піско Богдан                                      0,45,2
  Гнилиця Василь                                
К-2 200м чоловіки 50 років і старші                                                            
1 Попович Микола                   Луцьк    0,47
Гілета Ігор         1962        Басівка 
2 Герцик Юрій       1966        Львів      0,51,5
Заїка Василь        1958        Львів     

К-4 200м чоловіки усі вікові групи                                                            
1 Баллод Євген               Львів.обл  0,38
  Носовець Валерій           Київ       
  Швець Ігор                 Москва
  Романюк Григорій           Львів     
2 Нагуляк Олексій     Черкаси     0,38,2
Яремчук Мирослав          Львів.обл     
  Луцик Андрій             Львів     
  Меньо Ігор                 Львів     
3 Милян Володимир            Львів.обл      0,45
  Слівінський Ігор         Добротвір           
  Піско Богдан               Добротвір          
  Гнилиця Василь             Львів.обл          
С-4 200м чоловіки усі вікові групи                                                             
1  Смірнов Віктор           Бурштин      0,45
   Крисюк Олег           Калуш  
  Гілета Ігор              Басівка 
  Попович Микола           Луцьк   
2  Редько Ярослав        Наварія 0,46
   Задорожний Роман         Львів     
  Герцик Юрій              Львів     
  Заїка Василь             Львів     
3  Білас Богдан             Львів       0,48
   Голубович Олег       Львів     
  Мищишин Роман            Наварія
  Дмитришин Роман          Малечковичі      
К-2 200м сімейні заїзди                                                   
1 Милян Володимир      1966        Львів.обл     
  Милян Ліля          1994                      
2 Шалов Олексій    1975        Млинів 
  Дякун Юрій       1998        Львів  
3 Грецький Ігор     1974        Івано-Франківськ              
  Касюк Микола    1966  
4 Чичкан Оксана   1978        Львів     
  Чичкан Олексій  1997                      
5 Яремчук Мирослав     1970        Львів     
Галанчук Вікторія     1996                      
6 Редько Ярослав  1970        Наварія
  Редько Анастасія                         2001    

Просмотров: 7536 | Добавил: Prezident | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Календарь новостей
«  Сентябрь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Поиск
Реклама
Статистика

Онлайн на даний момент: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Розроблено студією Kismet© 2017