Четверг, 18.04.2024, 14:09
Клуб ветеранів веслування Львівщини
Мої вітання Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Веслування » Веслування на байдарках і каное » Події місцевого значення (Враження , прогнози і т.п)
Події місцевого значення
KismetДата: Суббота, 20.10.2007, 01:09 | Сообщение # 1
Cтудент
Группа: Администраторы
Сообщений: 9
Репутация: 3
Статус: Offline
Ух нарешті ми можем писати про події місцевого характеру, про стан веслування на Львівщині! Може хтось має якісь зауваження, пропозиції тощо.
Чекаємо!!!

angel

 
Liana4kaДата: Среда, 09.04.2008, 09:43 | Сообщение # 2
PRETТY GIRL
Группа: Друзья
Сообщений: 19
Репутация: 3
Статус: Offline
onovit basy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dlya normalnyh trenuvan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!srobit normalni dorizhky
angry
 
DanteДата: Пятница, 11.04.2008, 15:23 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
найміть нормальних судів шоб стежили шо твориться на змаганях бо бардак повний angry
 
PrezidentДата: Суббота, 12.04.2008, 18:02 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 15
Репутация: 3
Статус: Offline
Dante, уточніть ,будь-ласка, що Ви маєте на увазі.

Prezident
 
ЗосяДата: Суббота, 19.04.2008, 00:36 | Сообщение # 5
VIP-SPORT-GIRL
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 6
Статус: Offline
Маю пропозицію. Зробіть нормальний причал на "Веслярику". наш вже розвалюєтся... Не підкажете скільки років вже стоїть??? smile wacko

Если ты упал, встань и иди!
*
Последний раз, это значит уже никогда!
*
Когда одна дверь счастья закрывается, тут же открывается другая, но мы не замечаем её, уставившись взглядом в закрытую дверь.
 
Liana4kaДата: Суббота, 19.04.2008, 17:59 | Сообщение # 6
PRETТY GIRL
Группа: Друзья
Сообщений: 19
Репутация: 3
Статус: Offline
Настюха молодець!!!!!!!!цілком підтримую!!!!!!!!я думаю наш причал стоїть ще від будування нашого озера

Добавлено (19.04.2008, 17:59)
---------------------------------------------
А щодо суддів, то нехай дивляться за порядком на дистанції, щоб ніхто нікому не переїжджав дороги, щоб після цього не виникало ніяких чвар між спортсменами!!!!!!!!!!!а ще щоб судді були нейтральними, бо кожен тренер буде старатись висунути свого вперід, просто це не справедливо щодо спортсменів та їх тренерів.......
cry

 
ЗосяДата: Суббота, 19.04.2008, 23:54 | Сообщение # 7
VIP-SPORT-GIRL
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 6
Статус: Offline
Читала я березневий вихід журналу про веслування. Казали шо буде і душові, і елінги і багато чого нового. і де воно все? коли буде? чи буде взагалі? хотілось би "престижу" для Веслярика)) о! ще ідея! Можна ворота на веслярику змінити. І роздягалки також!!! Ще автобус сучасніший, весла кожному по брачі, лодки-нело.... але... нажаль....((( sad Зробіть хочаб те що зможете!! Думаю всі спортсмени (і не тільки) "Веслярика" мене підтримають! smile smile smile

Если ты упал, встань и иди!
*
Последний раз, это значит уже никогда!
*
Когда одна дверь счастья закрывается, тут же открывается другая, но мы не замечаем её, уставившись взглядом в закрытую дверь.
 
ОксанаДата: Четверг, 08.05.2008, 23:24 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну ви всі думаєте що гроші з неба валяться. А в журналі це плани на майбутнє. І ви нам маєте в цьому також допомагати. Треба добре виступати на змаганнях і тренуватися, тренуватися, тренуватися.

Всім привіт

Сообщение отредактировал Оксана - Четверг, 08.05.2008, 23:25
 
ЗосяДата: Суббота, 10.05.2008, 13:24 | Сообщение # 9
VIP-SPORT-GIRL
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 6
Статус: Offline
та треуватись то неппроблема! от нам би човни круті... Ох як би ми веслували!!!!

Если ты упал, встань и иди!
*
Последний раз, это значит уже никогда!
*
Когда одна дверь счастья закрывается, тут же открывается другая, но мы не замечаем её, уставившись взглядом в закрытую дверь.
 
Форум » Веслування » Веслування на байдарках і каное » Події місцевого значення (Враження , прогнози і т.п)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Розроблено студією Kismet© 2024