Четверг, 28.03.2024, 22:59
Клуб ветеранів веслування Львівщини
Мої вітання Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Веслування » Веслування на байдарках і каное » Чому спортсмени переходять тренуватися в інші організації?? (Обговорюються ймовірні причини переходу спортсменів)
Чому спортсмени переходять тренуватися в інші організації??
СянаДата: Четверг, 04.09.2008, 19:07 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 1
Статус: Offline
У світлі подій, щодо переходу Львівських веслувальників до Комсомольську, хотілося б почути Ваші думки стосовно цієї проблеми. Адже це є проблемою. Спортсмен тренується у Львові протягом багатьох років, тренери вкладають в нього душу, а Він переходить тренуватися в інше місто. Давайте разом подумаємо як запобігти в майбутньому, щоб такого не повторювалося. І подумаємо над імовірними причинами.
 
Liana4kaДата: Пятница, 05.09.2008, 22:38 | Сообщение # 2
PRETТY GIRL
Группа: Друзья
Сообщений: 19
Репутация: 3
Статус: Offline
це дійсно якось неправильно.. але зрозумійте і спортсмена!! ви ж не знаєте чому саме вони туди переходять!!!!! мабуть через те,що тренера до них починають ставитись зневажливо. можна цьому зарадити!! треба найняти психолога, щоб погорив з кожним спортменом, тому, що у нас в команді твориться безлад і сварки, немає єдност у команді.. а хотілось би мати такі відносини один з одним як має Херсонська команда, вони там горло перегризуть один за одного!!! давайте і у Львівькій команді таке зробимо!!
 
СянаДата: Суббота, 06.09.2008, 20:53 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 1
Статус: Offline
Можна зрозуміти і спортсмена, але напевно лише тоді коли він висловлює свою думку. Загалом думка про психолога хороша, але нажаль в Україні не практикується, особливо в ДЮСШ. А щодо зневажливого ставлення, то на мою думку таке було завжди. На якомусь етапі ми стаємо непотрібними тренерам, а особливо тоді коли починаємо показувати свої пазурі.
А щодо відносин в команді. На мою думку якщо люди хороші, то і команда буде хороша, міцна.
 
lancerДата: Воскресенье, 07.09.2008, 15:17 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 1
Статус: Offline
liana4ka! Якщо проблеми в команді, то це проблеми тренера. Кожен тренер повинен бути і психологом також. Тренер повинен відчувати настрої своїх дітей.(Я не дарама називаю спортсменів "своїми дітьми", тому що добрий тренер для кожного спорсмена в першу чергу батько). І кожна прогавина типу вашого моменту - це недопрацювання тренера. Тому, що кожна людина (навіть, якщо вона ще не зовсім повнолітня) вибирає для себе найкраще місце. Запропонуйте спортсменам кращі умови і всі поїдуть до вас з Комсомольська і т.д.

Кожна людина в житті отримує те, на що справді настроюється і чого добивається.
 
k1Дата: Воскресенье, 21.12.2008, 21:39 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
можливо причина переходу спортсменів у інші команди полягає у тому, що "чужий коровай завжди кращий"? а коли розумієш, що ти помилився, то признатися у цьому стидно?

Сообщение отредактировал k1 - Воскресенье, 21.12.2008, 21:43
 
ЗосяДата: Вторник, 23.12.2008, 14:57 | Сообщение # 6
VIP-SPORT-GIRL
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 6
Статус: Offline
Стидно... я думаю якби в мене така ситуація була то я би посоромилась вернутись... дійсно....

Если ты упал, встань и иди!
*
Последний раз, это значит уже никогда!
*
Когда одна дверь счастья закрывается, тут же открывается другая, но мы не замечаем её, уставившись взглядом в закрытую дверь.
 
lancerДата: Четверг, 25.12.2008, 22:12 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 1
Статус: Offline
Дуже правильно виразився к1. Може "втікачі" колись і зрозуміють, але...

Кожна людина в житті отримує те, на що справді настроюється і чого добивається.
 
СянаДата: Четверг, 08.01.2009, 14:51 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Администраторы
Сообщений: 7
Репутация: 1
Статус: Offline
Але втікачі теж люди. А людині властиво помилятися, бо не помиляється лише той, хто нічого не робить.
 
lancerДата: Воскресенье, 09.05.2010, 16:25 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 1
Статус: Offline
Ходять слухи про перехід Олега Тарновського в Польщу. Чув, що половина федерації пересварилася через інциндент з цим спортсменом. Хто що знає - поділіться думкою.

Кожна людина в житті отримує те, на що справді настроюється і чого добивається.
 
Форум » Веслування » Веслування на байдарках і каное » Чому спортсмени переходять тренуватися в інші організації?? (Обговорюються ймовірні причини переходу спортсменів)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Розроблено студією Kismet© 2024