Четверг, 28.03.2024, 19:46
Клуб ветеранів веслування Львівщини
Мої вітання Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Веслування » Веслування на байдарках і каное » Моя спортивна лінія. (Лінія-тобто родичі які займаются веслуванням.)
Моя спортивна лінія.
ЗосяДата: Воскресенье, 20.04.2008, 00:35 | Сообщение # 1
VIP-SPORT-GIRL
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 6
Статус: Offline
а цю тему давайте присвятимо нашим родичам котрі займаются, займались, або тільки планують прийти на веслування. Розказуємо про успіхи, досягнення. biggrin

Если ты упал, встань и иди!
*
Последний раз, это значит уже никогда!
*
Когда одна дверь счастья закрывается, тут же открывается другая, но мы не замечаем её, уставившись взглядом в закрытую дверь.


Сообщение отредактировал Зося - Воскресенье, 20.04.2008, 16:29
 
Liana4kaДата: Воскресенье, 20.04.2008, 20:19 | Сообщение # 2
PRETТY GIRL
Группа: Друзья
Сообщений: 19
Репутация: 3
Статус: Offline
мій тато займався веслуванням і досі не перестає це робити, на даний момент він є президентом федерації веслування Львівщини. минулого сезону у Познані (Польща) на чемпіонаті Європи виборов титул ЧЕМПІОНА ЄВРОПИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!також веслуванням займався мій брат, але нажаль покив це діло... а ще веслуванням займався мій дятько, рідний брат мого тата, а також мій хресний тато. отака в мене спортивна сім"я!!!!!!!! smile wink
 
ЗосяДата: Пятница, 25.04.2008, 21:45 | Сообщение # 3
VIP-SPORT-GIRL
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 6
Статус: Offline
Привіт! Ну в мене трохи менше по веслуванню ніж в тебе, Liana4ka, але трохи є)) Мачуха, (фу, яке негарне слово))) та моя тьтотя. може хтось знає - Гац (горлова) Леся , та тьотя - Горлова Даша. Ще займалась Лесі сестра - Наталочка. а ось в слаломі вже інакше діло. Дідо, тато, мама, бабця)) та сама тьотя з мачухою (фу) )) ще мій колишній вітчим... Бачу ти, Liana4ka, вихваляєшся, то я також трохи повихваляюсь) Мій дідо - Горлов О.Д. ЗТУ зі слалому. має три нагороди за значні внески у розвиток слалому та туризму на Львівщині, був чемпіоном СРСР, а наразі є тренером збірної Львівськоі команди, та презедентом федерації по двох видах спорту- Слалом, та туризм. Ось так!)) smile

Если ты упал, встань и иди!
*
Последний раз, это значит уже никогда!
*
Когда одна дверь счастья закрывается, тут же открывается другая, но мы не замечаем её, уставившись взглядом в закрытую дверь.


Сообщение отредактировал Зося - Пятница, 25.04.2008, 21:47
 
ОксанаДата: Четверг, 08.05.2008, 23:22 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
А в мене я займалась, чоловік займається, син займається, і двоє племінників займаються.

Всім привіт
 
АнгелДата: Четверг, 24.07.2008, 17:13 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
В мене веслуванням ніхто не займається і не займався а от слаломом Предок і я з братами а ще стрийко але кинув....

Я НЕ СУМНА , Я ТВЕРЕЗА!!!!
 
ЗосяДата: Вторник, 23.12.2008, 15:04 | Сообщение # 6
VIP-SPORT-GIRL
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 6
Статус: Offline
які всі спортивні.....

Если ты упал, встань и иди!
*
Последний раз, это значит уже никогда!
*
Когда одна дверь счастья закрывается, тут же открывается другая, но мы не замечаем её, уставившись взглядом в закрытую дверь.
 
СтарушкаДата: Пятница, 13.11.2009, 15:16 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
В моей семье занималась я очень давно, в древние времена - год 1973-1974. Выдающихся результатов не достигла. Тренер была, если не изменяет память- Анна Григорьевна. Из девочекк помню Катерину Даць, из мальчиков - одного по фамилии Клос из Сокильник. Давно это было, но в памяти остались хорошие воспоминания. Успехов молодым и устремленным...
 
Форум » Веслування » Веслування на байдарках і каное » Моя спортивна лінія. (Лінія-тобто родичі які займаются веслуванням.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Розроблено студією Kismet© 2024